אודות

לפני מספר שנים חיפשנו לרכוש מיטה חדשה לחדר השינה שלנו, לאחר חיפוש נרחב במספר חנויות פיזיות לצד ניסיון לרכוש במקביל בצורה מקוונת הבנו כי קיים בישראל צורך ממשי לרכישת מיטות באיכות גבוהה דרך האונליין.
חנות הרהיטים Leroy Design הוקמה בדיוק מתוך צורך זה ושמה לעצמה כיעד לייבא ארצה מיטות תוצרת אירופה, אשר עומדות בתקו התקן האירופאי, עם מחירים אטרקטיביים ללא פערי תיווך וחשוב מכך עם ליווי מקצועי של מחלקת שירות הלקוחות ואספקה מהירה של המיטות לבית הלקוח.
חשוב לציין כי את כל המיטות באתר ניתן להזמין כמיטות יהודיות.

אנו פועלים מתוך עמידה בערכים הבאים:

חוויית שירות – לירוי דיזיין שמה לנגד עיניה את אספקת השירות הגבוהה ביותר בענף מרגע הרכישה ועד לרגע קבלת המוצר, אנו נמשיך להשתפר בכל יום כדי לעמוד בסטנדרט זה.

איכות – לירוי דיזיין מייבאת ארצה מיטות מתוצרת אירופה עם עמידה בתו התקן האירופאי ושואפת לספק לקהל לקוחותיה בישראל את המוצרים האיכותיים ביותר.

אספקה מהירה – לירוי דיזיין מאמינה כי בכל רכישה של מוצר חדש קיימת התרגשות ולכן אנו נשאף לספק לכם את המיטות באופן המהיר ביותר כדי להתעלות על הציפיות שלכם, תרשו לנו להפתיע אתכם.

יש לכם שאלה? נשמח לעמוד לשרותכם

אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל [email protected] או במספר טלפון: 053-304-9633

נשמח לספק לכם מענה מהיר בשעות הפעילות, בימים ראשון עד חמישי בין השעות 10:00-18:30.

המרכז הלוגיסטי של החברה ממוקם ברחוב החרושת 8 קריית ביאליק, ניתן להגיע באופן עצמאי למרכז כדי להתרשם מן המוצרים ואף לאסוף בעצמכם את המיטות בתיאום מראש. את תנאי המשלוחים והאספקה אתם מוזמנים לראות בתקנון האתר.

נשמח לעמוד לשרותכם ולספק לכם את מיטת החלומות הבאה שלכם.

קנייה מהנה ☺

Registration disabled
דילוג לתוכן